Памер шрыфту
A- A+
Iнтэрвал памiж лiтарамі
Каляровая схема
A A A A
Дадаткова

Педагагічны калектыў

2020 - 2021 навучальны год

Прозвішча, імя педагога Пасада; катэгорыя Адукацыя
Група № 1

 Пасечная

Святлана Васільеўна

выхавацель дашкольнай адукацыі

без катэгорыі

Сярэдняя спецыяльная

Гурэнда

Сафія Ўладзіміраўна

выхавацель дашкольнай адукацыі

без катэгорыі

Сярэдняя спецыяльная
Група № 2

Дамарад

Вольга Аляксандраўна

выхавацель дашкольнай адукацыі

без катэгорыі

Сярэдняя спецыяльная

Флер'яновіч

Юлія Сяргееўна 

выхавацель дашкольнай адукацыі

без катэгорыі

Вышэйшая
Група № 3

Пашкова

Надзея Васільеўна

выхавацель дашкольнай адукацыі

вышэйшая катэгорыя

Сярэдняя спецыяльная

Пятрашка Алеся Станіславаўна

выхавацель дашкольнай адукацыі

без катэгорыі

Вышэйшая
Група № 4

Лапашынская

Анастасія Віктараўна

выхавацель дашкольнай адукацыі

без катэгорыі

 

Вышэйшая

Ігольнікава

Людміла Васильеўна

выхавацель дашкольнай адукацыі

вышэйшая катэгорыя

Сярэдняя спецыяльная

Група № 5

Герасімчык

Наталія Ўладзіміраўна

выхавацель дашкольнай адукацыі

першая катэгорыя
Вышэйшая

Змітэр

Наталля Пятроўна

выхавацель дашкольнай адукацыі

першая катэгорыя
Вышэйшая
Група № 6

 

выхавацель дашкольнай адукацыі

  (спец. групы)

Гарадзецкая

Вікторыя Генадзьеўна

выхавацель дашкольнай адукацыі

  (спец. групы)

першая катэгорыя

 

Вышэйшая

Лук'янава

Галіна Мікалаеўна

настаўнік-дыфектолаг

вышэйшая катэгорыя настаўніка-дыфектолага

Вышэйшая

Група № 7

Сільвановіч

Сафія Мікалаеўна

выхавацель дашкольнай адукацыі

  (спец. групы)

вышэйшая катэгорыя

Вышэйшая

Аўрамчык

Аліна Алегаўна

выхавацель дашкольнай адукацыі

  (спец. групы)

без катэгорыі

Вышэйшая

Шамрыла 

Наталля Анатольеўна

настаўнік-дыфектолаг

вышэйшая катэгорыя настаўніка-дыфектолага

Вышэйшая

Група № 8

Батура Вольга Мікалаеўна

выхавацель дашкольнай адукацыі

другая катэгорыя
Вышэйшая

Аксененка

Маргарыта Ўладзіміраўна

выхавацель дашкольнай адукацыі

без катэгорыі
Вышэйшая
Музычныя кіраўнікі

Філістовіч

Лілія Сяменаўна

музычны кіраўнік

першая катэгорыя

Вышэйшая

Забродская

Анастасія Сяргееўна

музычны кіраўнік

без катэгорыі

Вышэйшая
Кіраўнік фізвыхавання

Кавальчук

Таццяна Мікалаеўна

кіраўнік фізвыхавання

першая катэгорыя



Сярэдняя спецыяльная

Раздзелы сайта